Попуст
Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift (2005-) 218649 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda CityGO (2012-) 217804 ЦЕНА: 963 ден

Гумени патосници Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.94 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SuzukiSX 4S-Cross2013-
Врати се горе