Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift (2005-) 218649 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda CityGO (2012-) 217804 ЦЕНА: 1,130 ден

Гумени патосници Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Sedici (2006-)
Suzuki SX4 (2005-)
Suzuki SX4 S-Cross (2013-)
Suzuki Swift (2005-)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Weight 3.94 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SuzukiSX 4S-Cross2013-
Back to Top