Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Superb II (2008-2014) 215834 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212674 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Yeti (2009-) 216284

Достапен

Шифра:216284

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Yeti (2009-) 216284

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Тежина 3.80 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Yeti (2009-) 216284”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaYETIСите типови2009-
Врати се горе