Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Rapid (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Yeti (2009-) 216284 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834

Достапен

Шифра:215834

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.66 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaSUPERBII2008-2014
Врати се горе