Гумени патосници Gumex - Skoda Rapid (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Yeti (2009-) 216284 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834

Има на залиха

Sku:215834

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Weight 4.66 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Superb II (2008-2014) 215834”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaSUPERBII2008-2014
Back to Top