Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia III (2013-) 217952 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Superb II (2008-2014) 215834 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884

Има на залиха

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг

Weight 3.50 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaRAPIDСите типови2012-
Back to Top