Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia III (2013-) 217952 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Superb II (2008-2014) 215834 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884

Достапен

ЦЕНА: 1,080 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг

Тежина 3.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Rapid (2012-) 217884”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaRAPIDСите типови2012-
Врати се горе