Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2008-2013) 214116 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Rapid (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia III (2013-) 217952

Достапен

Шифра:217952

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia III (2013-) 217952

Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,9 кг

Тежина 3.82 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia III (2013-) 217952”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAIII2013-
Врати се горе