Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2008-2013) 214116 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Rapid (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia III (2013-) 217952

Има на залиха

Sku:217952

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia III (2013-) 217952

Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,9 кг

Weight 3.82 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia III (2013-) 217952”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAIII2013-
Back to Top