Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2004-2008) 214795 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia III (2013-) 217952 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2008-2013) 214116

1 Достапни

Шифра:214116

ЦЕНА: 1,080 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia II (2008-2013) 214116

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Тежина 3.74 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2008-2013) 214116”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAII2008-2013
Врати се горе