Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2004-2008) 214793 ЦЕНА: 1,350 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2008-2013) 214116 ЦЕНА: 1,350 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214795

Нема на залиха

Шифра:214795

ЦЕНА: 1,350 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214795

Црна боја

Фиксација: да – овална дупка

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,8 кг

Тежина 3.74 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214795”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAII2004-2008
Врати се горе