Нема на залиха
Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2004-2008) 214793 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2008-2013) 214116 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214795

Нема на залиха

Sku:214795

ЦЕНА: 1,250 ден

Out of stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214795

Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Weight 3.74 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214795”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAII2004-2008
Back to Top