Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia combi, 4x4 - luggage boot - 211198 ЦЕНА: 2,000 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2004-2008) 214795 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214793

Достапен

Шифра:214793

ЦЕНА: 1,080 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214793

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia II (2004-2008) 214793”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAII2004-2008
Врати се горе