Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia (1997-2004) 215697 ЦЕНА: 1,486 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2004-2008) 214793 ЦЕНА: 1,350 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia combi, 4×4 – luggage boot – 211198

Нема на залиха

ЦЕНА: 2,000 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia combi, 4×4 – luggage boot – 211198

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: 1

Тежина: 5 кг

Тежина 5.85 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia combi, 4×4 – luggage boot – 211198”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAСите типови
Врати се горе