Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia (1997-2004) 215697 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia II (2004-2008) 214793 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia combi, 4×4 – luggage boot – 211198

Не е достапен

ЦЕНА: 2,000 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia combi, 4×4 – luggage boot – 211198

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 5 кг

Тежина 5.85 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia combi, 4×4 – luggage boot – 211198”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAСите типови
Врати се горе