Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia - luggage boot 211198 ЦЕНА: 2,000 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia combi, 4x4 - luggage boot - 211198 ЦЕНА: 2,000 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia (1997-2004) 215697

Има на залиха

Sku:215697

ЦЕНА: 1,390 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia (1997-2004) 215697

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Weight 4.62 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia (1997-2004) 215697”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAСите типови1997-2004
Back to Top