Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia II (2007-2014) 212694 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia - luggage boot 211198 ЦЕНА: 2,000 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia III (2014-) 219304

Достапен

Шифра:219304

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Fabia III (2014-) 219304

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,9 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia III (2014-) 219304”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaFABIAIII2014-
ŠkodaFABIAСите типови
Врати се горе