Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia (2000-2007) 211750 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia III (2014-) 219304 ЦЕНА: 1,330 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia II (2007-2014) 212694

1 Достапни

Шифра:212694

ЦЕНА: 1,200 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Fabia II (2007-2014) 212694

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.26 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia II (2007-2014) 212694”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaFABIAII2007-2014
Врати се горе