Попуст
Гумени патосници Gumex - Skoda CityGO (2012-) 217804 ЦЕНА: 963 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia II (2007-2014) 212694 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750

Достапен

Шифра:211750

ЦЕНА: 1,080 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.58 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaFABIAСите типови2000-2007
Врати се горе