Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Skoda CityGO (2012-) 217804 ЦЕНА: 1,130 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia II (2007-2014) 212694 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750

Има на залиха

Sku:211750

ЦЕНА: 1,250 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Weight 4.58 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Fabia (2000-2007) 211750”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaFABIAСите типови2000-2007
Back to Top