Попуст
Гумени патосници Gumex - Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia (2000-2007) 211750 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda CityGO (2012-) 217804

Достапен

ЦЕНА: 963 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda CityGO (2012-) 217804

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг

Тежина 3.48 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda CityGO (2012-) 217804”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaCITIGOСите типови2012-
Врати се горе