Гумени патосници Gumex - Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia (2000-2007) 211750 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda CityGO (2012-) 217804

Има на залиха

ЦЕНА: 1,130 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda CityGO (2012-) 217804

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг

Weight 3.48 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda CityGO (2012-) 217804”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaCITIGOСите типови2012-
Back to Top