Гумени патосници Gumex - Seat Mii (2012-) 217804 ЦЕНА: 1,130 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Toledo (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Toledo, Altea, Leon (2004-2008) 214201

Има на залиха

Шифра:214201

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Toledo, Altea, Leon (2004-2008) 214201
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Altea (2004-2008)
Seat Leon (2004-2008)
Seat Toledo (2004-2008)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.43 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Toledo, Altea, Leon (2004-2008) 214201”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALTEAСите типови2004-2008
SeatLEONСите типови2004-2008
SeatTOLEDOСите типови2004-2008
Врати се горе