Попуст
Гумени патосници Gumex - Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Leon (2012-) 217879 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Leon, (2012-) 217876

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Leon, (2012-) 217876

Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.12 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Seat Leon, (2012-) 217876”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatLEONСите типови2012-
Врати се горе