Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Seat Exeo (2009-) 212348 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Mii (2012-) 217804 ЦЕНА: 1,130 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Ibiza (2008-), Ibiza ST (2010-) 216294

Нема на залиха

Шифра:216294

ЦЕНА: 1,550 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Seat Ibiza (2008-), Ibiza ST (2010-) 216294
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Ibiza (2008-2015)
Seat Ibiza ST (2010-)
VW Polo (2009-2014), (2014-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.09 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Ibiza (2008-), Ibiza ST (2010-) 216294”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatIBIZAСите типови2008-
SeatIBIZA STСите типови2010-
Врати се горе