Гумени патосници Gumex - Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Ibiza (2008-), Ibiza ST (2010-) 216294 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Exeo (2009-) 212348

Има на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Exeo (2009-) 212348
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A4 (B7) (2005-2007)
Seat Exeo (2009-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.96 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Exeo (2009-) 212348”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatEXEOСите типови2009-
Врати се горе