Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2018-) 221764 ЦЕНА: 2,100 ден
ФМ Блутут Трансмитер BUSY - 50689 ЦЕНА: 963 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Arona (2017-) 221171

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Arona (2017-) 221171

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi A1 (2018-) Sportback / Citycarver

Volkswagen Polo (2017-)

Seat Arona (2017-)

Seat Ibiza (2017-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,8 кг

Тежина 4.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Arona (2017-) 221171”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Seat
Врати се горе