Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2018-) 221764 ЦЕНА: 1,960 ден
ФМ Блутут Трансмитер BUSY - 50689 ЦЕНА: 809 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Arona (2017-) 221171

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Arona (2017-) 221171
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A1 (2018-) Sportback / Citycarver
Volkswagen Polo (2017-)
Seat Arona (2017-)
Seat Ibiza (2017-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Weight 4.500 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Seat Arona (2017-) 221171”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Seat
Back to Top