Гумени патосници Gumex - Renault Scenic (1996-2004) 211810 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2014-) 219452 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375

Достапен

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Opel Vivaro (X83) (2001-2014)
Renault Trafic (X83) (2001-2014)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.43 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultTRAFICСите типови2007-2014
Врати се горе