Гумени патосници Gumex - Renault Scenic (1996-2004) 211810 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2014-) 219452 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Opel Vivaro (X83) (2001-2014)

Renault Trafic (X83) (2001-2014)

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 2 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.43 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2001-2014) 280375”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultTRAFICСите типови2007-2014
Врати се горе