Попуст
Гумени патосници Gumex - Renault Megane III (2008-) 216174 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2001-2014) 280375 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810

Достапен

Шифра:211810

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,3 кг

Тежина 6.21 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultSCENICСите типови1996-2004
Врати се горе