Гумени патосници Gumex - Renault Megane III (2008-) 216174 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2001-2014) 280375 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810

Има на залиха

Sku:211810

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Scenic (1996-2004)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,3 кг

Weight 6.21 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Scenic (1996-2004) 211810”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultSCENICСите типови1996-2004
Back to Top