Гумени патосници Gumex - Renault Megane II (2002-2008) 213563 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Scenic (1996-2004) 211810 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Megane III (2008-) 216174

Има на залиха

Шифра:216174

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Megane III (2008-) 216174

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Renault Megane III (2008-2015)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.22 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Megane III (2008-) 216174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultMEGANEIII2008-
Врати се горе