Гумени патосници Gumex - Renault Megane II (2002-2008) 213563 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Scenic (1996-2004) 211810 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Megane III (2008-) 216174

Има на залиха

Sku:216174

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Megane III (2008-) 216174
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Megane III (2008-2015)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 5.22 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Megane III (2008-) 216174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultMEGANEIII2008-
Back to Top