Гумени патосници Gumex - Renault Master (1998-2009), (2010-) 217174 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Megane III (2008-) 216174 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Megane II (2002-2008) 213563

Има на залиха

Шифра:213563

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Megane II (2002-2008) 213563

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Renault Megane II (2002-2008)

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.06 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Megane II (2002-2008) 213563”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultMEGANEII2002-2008
Врати се горе