Гумени патосници Gumex - Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Megane II (2002-2008) 213563 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Master (1998-2009), (2010-) 217174

Има на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Master (1998-2009), (2010-) 217174
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Nissan NV 400 (2011-)
Opel Movano (1999-2009), (2010-2021)
Renault Master (1998-2009), (2010-)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 5.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Master (1998-2009), (2010-) 217174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultMASTERСите типови1998-2009
RenaultMASTERСите типови2010-
Back to Top