Попуст
Гумени патосници Gumex - Peugeot Expert (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Partner (2008-) 215277 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215272

Достапен

Шифра:215272

ЦЕНА: 1,080 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215272

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215272”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotPARTNERСите типови2008-
Врати се горе