Гумени патосници Gumex - Peugeot Boxer (2006-) 214950 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Partner (2008-) 215272 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Expert (2007-) 212662

Има на залиха

ЦЕНА: 1,250 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Expert (2007-) 212662
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Jumpy (2007-2016)
Peugeot Expert (2007-2016)
Fiat Scudo (2007-2016)
Toyota Proace (2013-2016)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4 кг

Weight 3.92 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot Expert (2007-) 212662”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotEXPERTСите типови2007-
Back to Top