Гумени патосници Gumex - Peugeot Boxer (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Expert (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Boxer (2006-) 214950

Има на залиха

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Boxer (2006-) 214950
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen JUMPER (2006-2014), (2014-)
Fiat DUCATO (2006-2014), (2014-)
Peugeot BOXER (2006-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: 1 ЕЕЗ
Тежина: 5,1 кг

Weight 5.07 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot Boxer (2006-) 214950”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotBOXERСите типови2006-
Back to Top