Попуст
Гумени патосници Gumex - Peugeot Boxer (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Expert (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Boxer (2006-) 214950

Достапен

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Boxer (2006-) 214950

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: 1 ЕЕЗ
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.07 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Peugeot Boxer (2006-) 214950”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotBOXERСите типови2006-
Врати се горе