Гумени патосници Gumex - Peugeot 308 (2007-2013) 212774 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Boxer (2006-) 214950 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Boxer (2002-2006) 213448

1 на залиха

ЦЕНА: 1,680 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Boxer (2002-2006) 213448
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Jumper (2002-2006)
Peugeot Boxer (2002-2006)
Fiat Ducato (2002-2006)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: 1 ЕЕЗ
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.54 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot Boxer (2002-2006) 213448”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotBOXERСите типови2002-2006
Врати се горе