Гумени патосници Gumex - Peugeot 406 213100 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 307 (2001-2007) 212454 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 407 (2004-2011) 214124

Има на залиха

Шифра:214124

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 407 (2004-2011) 214124
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 407 (2004-2011)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 407 (2004-2011) 214124”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot407Сите типови2004-2011
Врати се горе