Гумени патосници Gumex - Peugeot 306 213099 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 407 (2004-2011) 214124 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 406 213100

Има на залиха

Шифра:213100

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 406 213100

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Peugeot 406

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,7 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 406 213100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot406Сите типови1995-2004
Врати се горе