Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Peugeot 306 213099 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 407 (2004-2011) 214124 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 406 213100

Има на залиха

Sku:213100

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 406 213100
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 406
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot 406 213100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot406Сите типови1995-2004
Back to Top