Гумени патосници Gumex - Peugeot 307 (2001-2007) 212454 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Boxer (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774

Има на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.49 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot308Сите типови2007-2013
Врати се горе