Попуст
Гумени патосници Gumex - Peugeot 307 (2001-2007) 212454 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot Boxer (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774

Достапен

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.49 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Peugeot 308 (2007-2013) 212774”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot308Сите типови2007-2013
Врати се горе