Гумени патосници Gumex - Peugeot 407 (2004-2011) 214124 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 308 (2007-2013) 212774 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 307 (2001-2007) 212454

Има на залиха

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 307 (2001-2007) 212454
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C4 (2004-2010)
Peugeot 307 (2001-2007)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Тежина 5.59 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 307 (2001-2007) 212454”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot307Сите типови2001-2007
Врати се горе