Раткапни Versaco - Comfort 16" 5837 ЦЕНА: 1,265 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 406 213100 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 306 213099

Има на залиха

Sku:213099

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 306 213099
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 306
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot 306 213099”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot306Сите типови1993-2002
Back to Top