Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 2008 (2014-) 216644 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 207 (2006-2012) 214844

Има на залиха

Sku:214844

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 207 (2006-2012) 214844
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 207 (2006-2012)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Weight 3.80 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot 207 (2006-2012) 214844”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot207Сите типови2006-2012
Back to Top