Гумени патосници Gumex - Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784 ЦЕНА: 1,486 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 2008 (2014-) 216644 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 207 (2006-2012) 214844

Има на залиха

Шифра:214844

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 207 (2006-2012) 214844

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Peugeot 207 (2006-2012)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 3.8 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 207 (2006-2012) 214844”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot207Сите типови2006-2012
Врати се горе