Гумени патосници Gumex - Peugeot 207 (2006-2012) 214844 ЦЕНА: 1,550 ден
Раткапни Versaco - Comfort 13" 8146 ЦЕНА: 800 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 2008 (2014-) 216644

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 2008 (2014-) 216644
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C3 (2010-2016)
Citroen DS3 (2010-2018)
Peugeot 208 (2012-2018)
Peugeot 2008 (2014-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot 2008 (2014-) 216644”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot2008Сите типови2014-
Back to Top