Гумени патосници Gumex - Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2014-)  219452 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2006-2014)  280375

Достапен

Шифра:280375

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vivaro (2006-2014)  280375

Тежина 4.43 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2006-2014)  280375”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelVIVAROСите типови2006-2014
Врати се горе