Гумени патосници Gumex - Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2014-)  219452 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2006-2014)  280375

Има на залиха

Sku:280375

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vivaro (2006-2014)  280375

Weight 4.43 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2006-2014)  280375”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelVIVAROСите типови2006-2014
Back to Top