Гумени патосници Gumex - Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174 ЦЕНА: 1,730 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2006-2014)  280375 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169

Достапен

Шифра:213169

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169

Тежина 5.52 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelSIGNUMСите типови2003-2008
OpelVECTRAC2002-2008
Врати се горе