Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2006-2014)  280375 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169

Има на залиха

Sku:213169

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169

Weight 5.52 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelSIGNUMСите типови2003-2008
OpelVECTRAC2002-2008
Back to Top