Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Opel Meriva (2002-2010), (2010-) 214019 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174

Не е достапен

ЦЕНА: 1,557 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174

Тежина 5.24 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelMOVANOСите типови1999-2009
OpelMOVANOСите типови2010-
Врати се горе