Гумени патосници Gumex - Opel Meriva (2002-2010), (2010-) 214019 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vectra C (2002-2008), Signum (2003-2008) 213169 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174

Има на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174

Weight 5.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Opel Movano (1999-2009), (2010-) 217174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelMOVANOСите типови1999-2009
OpelMOVANOСите типови2010-
Back to Top