Попуст
Гумени патосници Gumex - Opel Astra G (1998-2003) 211529 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Astra J (2009-) 299284 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Astra H (2004-2009) 214368

Достапен

Шифра:214368

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Astra H (2004-2009) 214368

Тежина 4.75 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Astra H (2004-2009) 214368”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelASTRAH2004-2009
Врати се горе