Гумени патосници Gumex - Nissan Qashwai (2007-2013) 215174 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Astra G (1998-2003) 211529 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Antara (2007-) 214945

Достапен

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Antara (2007-) 214945

Тежина 5.43 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Antara (2007-) 214945”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelANTARAСите типови2007-
Врати се горе