Гумени патосници Gumex - Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Nissan Qashwai (2007-2013) 215174 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Nissan NV 400 (2011-) 217174

Има на залиха

Sku:217174

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Nissan NV 400 (2011-) 217174
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Nissan NV 400 (2011-)
Opel Movano (1999-2009), (2010-2021)
Renault Master (1998-2009), (2010-)
Боја: црна
Фиксатори: не
Пакет: комплет 3 ком.
Тежина: 5,3 кг.

Weight 5.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Nissan NV 400 (2011-) 217174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanNV 400Сите типови2011-
Back to Top