Гумени патосници Gumex - Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641 ЦЕНА: 2,100 ден
Гумени патосници Gumex - Nissan Qashwai (2007-2013) 215174 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Nissan NV 400 (2011-) 217174

Има на залиха

Шифра:217174

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Nissan NV 400 (2011-) 217174

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Nissan NV 400 (2011-)

Opel Movano (1999-2009), (2010-2021)

Renault Master (1998-2009), (2010-)

Боја: црна

Фиксатори: не

Пакет: комплет 3 ком.

Тежина: 5,3 кг.

Тежина 5.24 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Nissan NV 400 (2011-) 217174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanNV 400Сите типови2011-
Врати се горе