Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Nissan Juke (2010-) 218094 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Nissan NV 400 (2011-) 217174 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641

Не е достапен

Шифра:218641

ЦЕНА: 1,870 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012)

Тежина 6.42 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanNAVARAСите типови2007-2012
NissanPATHFINDERСите типови2007-2012
Врати се горе