Попуст
Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Pajero (2007-) 215244 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641 ЦЕНА: 1,683 ден

Гумени патосници Gumex – Nissan Juke (2010-) 218094

1 Достапни

Шифра:218094

ЦЕНА: 1,323 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Nissan Juke (2010-) 218094

Тежина 4.10 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Nissan Juke (2010-) 218094”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanJUKEСите типови2010-
Врати се горе