Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Pajero (2007-) 215244 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Nissan Navara, Pathfinder (2007-2012) 218641 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Nissan Juke (2010-) 218094

Има на залиха

Sku:218094

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Nissan Juke (2010-) 218094
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Nissan Juke (2010-2019)

Weight 4.10 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Nissan Juke (2010-) 218094”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanJUKEСите типови2010-
Back to Top