Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Outlander (2007-) 215374 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Nissan Juke (2010-) 218094 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Pajero (2007-) 215244

Има на залиха

Шифра:215244

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mitsubishi Pajero (2007-) 215244

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Mitsubishi Pajero (2007-)

Црна боја

Фиксација: Да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,0 кг

Тежина 4.95 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Pajero (2007-) 215244”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MitsubishiPAJEROСите типови2007-
Врати се горе