Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Lancer (2008-) 215384 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Pajero (2007-) 215244 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Outlander (2007-) 215374

1 in stock

ЦЕНА: 1,600 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mitsubishi Outlander (2007-) 215374
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C-Crosser (2007-)
Mitsubishi ASX (2010-2015)
Mitsubishi Eclipse Cross (2018-)
Mitsubishi Outlander (2007-)
Peugeot 4007 (2007-)
Црна боја
Фиксација: Да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,0 кг

Weight 5.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Outlander (2007-) 215374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MitsubishiOUTLANDERСите типови2007-
Back to Top