Гумени патосници Gumex - Mitsubishi ASX (2010-) 215374 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Lancer (2008-) 215384 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Colt (2004-2009, 2010-) 216424

Има на залиха

Шифра:216424

ЦЕНА: 1,486 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mitsubishi Colt (2004-2009, 2010-) 216424

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Mitsubishi Colt (2004-2009, 2009-)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.23 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Colt (2004-2009, 2010-) 216424”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MitsubishiCOLTСите типови2004-2009
MitsubishiCOLTСите типови2009-
Врати се горе