Попуст
Гумени патосници Gumex - Mini R55, R56, R57, R59 (2007-) 217829 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Colt (2004-2009, 2010-) 216424 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Mitsubishi ASX (2010-) 215374

1 Достапни

ЦЕНА: 1,440 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mitsubishi ASX (2010-) 215374
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C-Crosser (2007-)
Mitsubishi ASX (2010-2015)
Mitsubishi Eclipse Cross (2018-)
Mitsubishi Outlander (2007-)
Peugeot 4007 (2007-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,0 кг

Тежина 5.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mitsubishi ASX (2010-) 215374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MitsubishiASXСите типови2010-
Врати се горе