Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 211) E-Klasse (2002-2008) 213217 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes Sprinter (2006-) 214875 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 212) E-Klasse (2009-) 216244

Има на залиха

Sku:216244

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 212) E-Klasse (2009-) 216244
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 212) E-Klasse (2009-2016)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 7,1 кг

Weight 4.88 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 212) E-Klasse (2009-) 216244”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesE-KlasseW 2122009-
Back to Top