Попуст
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 203) C-Klasse (2000-2007) 211956 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 205) C-Klasse (2014-) 212994 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 204) C-Klasse (2007-2014) 212994

Достапен

Шифра:212994

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 204) C-Klasse (2007-2014) 212994
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W204) C-Klasse (2007-2014)
Mercedes (X204) GLK-Klasse (2009-2015)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Тежина 4.75 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 204) C-Klasse (2007-2014) 212994”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesC-KlasseW 2042007-2014
Врати се горе