Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 202) C-Klasse (1993-1999) 251089 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 204) C-Klasse (2007-2014) 212994 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 203) C-Klasse (2000-2007) 211956

Има на залиха

Sku:211956

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 203) C-Klasse (2000-2007) 211956
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 203) C-Klasse (2000-2007)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Weight 5.72 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 203) C-Klasse (2000-2007) 211956”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesC-KlasseW 2032000-2007
Back to Top